Výstavba a rekonstrukce na klíč


Vítáme Vás na našich stránkách. Dovolte nám, abychom se představili...


Jsme stavební firma, působící na území Prahy a středních čech.

Naší hlavní činností jsou, kompletní rekonstrukce bytů, rekonstrukce bytových jader, zděných koupelen, kvalitní přestavby bytu a interiérů, výstavba rodinných domů na klíč, půdní vestavby a veškeré stavební úpravy s maximálním důrazem na kvalitu a spokojenost s provedenou prací.


Při kompletní rekonstrukci bytu, klademe důraz na kvalitu, individualitu a design. Doba rekonstrukce je individuelní, závisí na velikosti a rozsahu rekonstrukce a je stanovena po zpracování přesné kalkulace, rekonstrukce bytu 2+1 nebo 3+1 se pohybuje v rozmezí 3 - 5 týdnů.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce Rekonstrukce

Kvalita prováděných prací a vystupování pracovníků je na prvním místě. Pracovní doba je stanovena dle přání objednatele. Prvotním cílem je naprostá spolehlivost, odborná péče a ochrana majetku klienta. Přejeme si, aby zákazníci byli s naší prací natolik spokojeni, že nakonec budou našich služeb využívat opětovně.

Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytů

Zrekonstruovat panelový byt Rekonstrukce bytu

Máme letité zkušenosti, známe klady i zápory různých řešení a můžeme Vám pomoci s rozhodováním již ve fázi prvních úvah plánované rekonstrukce.

Vše, co víme, bude jistě dobrým podkladem pro Vaše záměry.Evropský Certifikát Důvěrihodnosti Firem Evropský Certifikát Důvěrihodnosti Firem Evropský Certifikát Důvěrihodnosti Firem
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

RYCHLÝ KONTAKT


Máte nápad, připomínku či vzkaz?

Předmět: 

E-mail: 

Zpráva: 

            

Opište text
z brázku

Opište text

Sídlo:

K + K Stavitelství s.r.o.

Štěpánská 643/39

110 00 Praha 1 - Nové Město


Email: kkstavitelstvi@seznam.cz

Tel.: +420 603 446 152Spolehlivá firma